انواع دستگاه های آب گوجه گیر

8021 800x423 1 - انواع دستگاه های آب گوجه گیر

انواع دستگاه های آب گوجه گیر

شما برای راه اندازی یک کسب و کار و یا یک آشپرخانه، نیاز به لوازم و وسایلی دارید که دستگاه آب گوجه گیر یکی از آن ها می باشد. به همین خاطر برای شما مطلبی را تحت عنوان معرفی انواع دستگاه های آب گوجه گیر جمع آوری کرده ایم تا با بررسی هر یک از مدل های دستگاه آب گوجه گیر، بتوانید نوعی متناسب با کسب و کار خود را انتخاب و خریداری نمایید.

معرفی انواع دستگاه های آب گوجه گیر

دستگاه های آب گوجه گیر در واقع همان دستگاه های تولید رب گوجه فرنگی هستند. این دستگاه ها برای له نمودن و جدا کردن پوست و تخم های گوجه فرنگی از گوشت آن، مورد استفاده قرار می گیرند. از این رو گوجه فرنگی ها را برای پخت رب آماده سازی می کنند.

شما می توانید با در نظر گرفتن مقدار مصرف روزانه خود از آب گوجه فرنگی، ظرفیت مورد نیاز خود را تهیه نمایید.

دستگاه آب گوجه گیر سطلی

دستگاه رب گوجه فرنگی گیر سطلی، این قابلیت را دارد تا آب خالص گوجه فرنگی را به شما تحویل دهد. هم چنین تفاله های حاصل از آب گیری گوجه فرنگی را بر روی توری تعبیه شده بر روی دستگاه جمع آوری نماید.

شما باید تفاله های به دست آمده را با دست تخلیه نمایید.

مشخصات فتی دستگاه آب گوجه گیر سطلی

جنس بدنه تمام استیل

موتور دستگاه ۳ اسب بخار

نوع سیستم دستگاه: پره ای سطلی

دستگاه آب گیری گوجه فرنگی اتوماتیک

دستگاه آب گیری گوجه فرنگی اتوماتیک در ظرفیت های مختلفی طراحی و تولید شده است. این دستگاه آب گوجه گیر، دارای قابلیت جدا سازی تفاله و آب گوجه فرنگی از یکدیگر است و هر کدام را از خروجی های جداگانه به شما تحویل خواهد داد. به همین خاطر شما نیازی به پارک نمودن توری به صورت دستی نخواهید داشت.

مشخصات فنی دستگاه آب گوجه گیر اتوماتیک

جنس بدنه تمام استیل

موتور دستگاه ۳ اسب بخار

نوع سیستم عملکردی دستگاه پارویی

انواع دستگاه های آب گوجه گیر بر اساس عملکرد

به طور کلی عملکرد انواع دستگاه های آب گوجه گیر بر اساس دو نوع ضربه ای و رنده ای از یکدیگر تفکیک می شوند. لامز به ذکر است که هر کدام دارای ویژگی های مختص به خود هستند و باید در زمان خرید به راحتی کار با هر کدام، آن ها را انتخاب نمایید.

معرفی عملکرد دستگاه آب گوجه گیری رنده ای:

دستگاه آب گوجه گیز رنده ای، از تیغه های تیر و موتوری پر قدرت برای له نمودن گوجه فرنگی ها کمک می گیرد. دستگاه نام برده شده، شیوه کار آسانی داشته و شما می توانید به وسیله یک قیف، گوجه فرنگی ها را از بالای دستگاه به داخل آن بریزید. سپس بعد از روشن نمودن دستگاه، آب گوجه فرنگی ها را دریافت کنید.

اگر بخواهیم به طور کلی عملکرد دستگاه آب گوجه گیری رنده ای را شرح دهیم، باید بگوییم شبیه به چرخ گوشت عمل می نماید.

معرفی عملکرد دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای:

دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای، برای جدا نمودن پوست و تخم های گوجه فرنگی از سیستم ضربه ای کمک می گیرد. به این صورت که دستگاه گوشت گوجه فرنگی باقی مانده را به صورت یکدست، نرم و له کرده و خروجی با کیفیتی از آب گوجه فرنگی به شما تحویل خواهد داد.

لازم به ذکر است که در این نوع از دستگاه آب گوجه گیر، خروجی مجزایی جهت خروج پوست و تخم های گوجه فرنگی در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که باید برای نگهداری و مراقبت از هر کدام دستگاه های آب گوجه گیر نام برده شده، نکاتی را رعایت کنید. به طور مثال باید پس از هر بار استفاده به طور کامل دستگاه را تمیز کنید. در این صورت از خشک شدن تفاله ها و پوشت های له شده گوجه فرنگی در داخل دستگاه جلوگیری خواهد شد.

ظرفیت مناسب را انتخاب کنید

دستگاه های آب گوجه گیر، هر کدام در مدل هایی که دارند، دارای ظرفیت های مختلفی هستند. از این رو باید ابتدا نیاز ها و مقدار مصرف روزانه خود را از آب گوجه فرنگی تشخیص دهید تا بتوانید ظرفیت مناسبی از این محصول را خریداری کنید.

در نظر داشته باشید که برای انتخاب بهتر می توانید از مشاورین صنعت سبز ایران درخواست راهنمایی کنید.

قیمت انواع دستگاه های آب گوجه گیر چقدر است؟

هر یک از دستگاه های نام برده شده، دارای ظرفیت های مختلفی هستند. هم چنین نوع کاربری و عملکردی دارند نیز بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. البته لازم به ذکر است که از مهم ترین معیار ها باری قیمت گذاری انواع دستگاه های آب گوجه گیر، ظرفیت آن است.

در صورتی که تصمیم دارید یکی از این دستگاه های کارآمد را برای کسب و کار خود تهیه کنید، به شما توصیه می کنیم که حتما با مشاورین صنعت سبز ایران تماس حاصل نمایید تا به درستی انتخاب متناسبی با نیاز های خود داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *