تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری

what we do service 1 1 800x423 1 - تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری

تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری

امکان دارد که دستگاه آب گوجه گیری شما هم دچار نقص فنی شده باشد. در این صورت شما به تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری نیاز پیدا خواهید کرد. اما شاید لازم باشد پیش از آن که در مورد تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری صحبت کنیم، نگهداری بهینه از این دستگاه را به شما آموزش دهیم. در این صورت به عمر مفید دستگاه رب گیری شما افزوده شده و دیر تر نیاز به عیب یابی و تعیمر آن خواهید داشت.

نگهداری از انواع دستگاه رب گیری

دستگاه آب گوجه گیری به طور کلی دارای دو مدل رنده ای و ضربه ای می باشد. به خاطر نحوه عملکرد متفاوتی که از یکدیگر دارند، شیوه نگهداری آن ها نیز تا حدودی از هم متفاوت است. اما به طور کلی هر دو برای گرفتن آب گوجه فرنگی مورد استفاده قرار می گیرند. هم چنین در خروجی آن ها هیچ فرقی نیست.

نکاتی مهم درباره نگهداری از دستگاه آب گوجه گیری رنده ای

ابتدا به نحوه نگهداری از دستگاه آب گوجه گیری رنده ای می پردازیم تا دیر تر نیاز به تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری پیدا کنید. با ما همراه باشید:

– پس از هر بار استفاده از دستگاه آب گیری، حتما آن را به طور کامل شستشو داده و تمیز کنید. به خاطر چسبنده بودن پوست و تخم گوجه فرنگی، امکان دارد که مقداری از آن ها در داخل دستگاه باقی بمانند و آب گیری گوجه را در دفعه بعدی بی کیفیت کنند.

– تیغه ها را به صورت مداوم مورد بررسی قرار دهید تا نیازی به تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری نداشته باشید. باید مطمئن شوید که تیغه ها فاقد ضد رنگی و یا خوردگی هستند. عدم سلامت تیغه ها می تواند بر روی عملکرد نهایی محصول تاثیر مستقیمی بگذارد.

– موتور را به صورت دوره چک کنید. در صورتی که پروانه های و یا سایر قطعات آن دچار مشکل شوند، کیفیت آب گوجه فرنگی پایین آمده و چه بسا عدم سلامت پروانه ها، به سایر قطعات موتور نیز آسیب برساند. در صورتی که پروانه های موتور دستگاه دچار مشکل شده بود، حتما با تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری صنعت سبزیران تماس حاصل نمایید.

نکاتی مهم برای نگهداری از دستگاه آب گوجه گیری ضربه ای

همان طور که پیش تر گفته شد، این دو دستگاه دو نوع مختلف از دستگاه های آب گوجه گیری و رب گیری هستند. اما به طور کلی هر دو یک کار را انجام می دهند. اما برای نگهداری نیاز به دو شیوه مختلف دارند که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

– حتما کلیه بخش های دستگاه آب گوجه گیری ضربه ای را پس از هر بار استفاده، به دقت تمیز کنید. دستگاه نام برده شدهف از سیستم ضربه ای برخوردار است. در صورتی که مشکل برای آن به وجود آید، راه کاری دستگاه بسته شده و دستگاه امکان ادامه فعالیت خود را نداشته باشد. هم چنین ممکن است با وارد شدن فشار اضافی، دستگاه به طور کلی از کار بایستد.

– پس از هر بار استفاده از دستگاه آب گوجه گیری ضربه ای، حتما تیغه ها و سیستم های ضربه ای را بررسی کنید. این بررسی باید به صورت دائمی و پس از هر بار استفاده صورت پذیرد تا در صورت بروز هر گونه مشکل حتی کوچک ترین آن، جهت تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری خود اقدامات لازم را انجام دهید.

– دستگاه آب گوجه گیری ضربه ای نسبت به دستگاه آب گوجه گیری رنده ای، از حساسیت بیش تری در قسمت های موتور و سیستم برخوردار است. به همین خاطر به شما توصیه می کنیم که در نگهداری ان دقیق تر و کوشا تر باشید.

– پس از هر بار استفاده از دستگاه آب گوجه گیری ضربه ای، باید موتور و تمامی قطعات ضربه و رنده به خوبی مورد بررسی قرار بگیرند. هر گونه خرودگی و یا شکستگی در بخش های نام برده شده می تواند باعث از کار افتادگی دستگاه و یا وارد شدن صدمه های جدی به سایر بخش های دستگاه شود.

– در صورت بروز هر گونه نقص می توانید برای تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری، با تعمیر کاران صنعت سبزیران تماس حاصل نمایید.

چرا برای تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری، صنعت سبزیران را انتخاب کنیم؟

سیستم دستگاه های رب گیری، کاملا پیچیده و منحصر به فرد است. در صورتی که تسلط و مهارت کافی برای عیب یابی و تعمیر آن ها را ندارید، از دست به آچار شدن خودداری کنید.

هزینه تعمیرات و عیب یابی، معمولا بالا هستند، اما صنعت سبزیران برای شما کم ترین و مقرون به صرفه ترین هزینه را جهت عیب یابی و تعمیرات دستگاه آب گوجه گیری در نظر گرفته است.

توجه داشته باشید که می توانید با تکنسین های صنعت سبزیران تماس حاصل نمایید و درخواست کنید تا تعمیر کاری را به محل مورد نظر شما اعزام کنند.

در صورتی که کلیه موارد گفته شده را جهت حفظ و نگهداری دستگاه آب گوجه گیری رعایت کنید، قطعا نیازی به تعمیر و عیب یابی آن نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *