دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر

8000 1210x423 1 - دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر

دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر

دستگاه آبغوره گیر و آبلیمو گیر، یکی از دستگاه های پر مصرف به شمار می آید. چرا که آبلیمو و آبغوره‌ به عنوان خوشمزه ترین چاشنی ها در غذا های ایرانی می باشند. غیر ممکن است که یک ایرانی، قرمه سبزی را بدون سالاد شیرازی و آبغوره اش میل کند. یا برای مزه دار کردن ماهی، از آبلیمو استفاده نکند.

به همین خاطر، امروزه شاهده خیلی از مغازه ها هستیم که مشغول آبغوره و آبلیمو گیری به صورت تازه هستند و آن ها را برای فروش در بسته بندی های مختلف به مشتری و مصرف کنندگان عرضه می دارند.

لازم به ذکر است که برای این کار، نیاز به دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر است که صنعت سبز ایران در این مطلب شما را بیش تر و بهتر با این دستگاه آشنا می کند.

معرفی دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر

دستگاه آبغوره گیر و آبلیمو گیر، یک دستگاه مقرون به صرفه است که به هر صنفی مخصوص اصنافی که با خوراکی هایی مانند میوه و سبزیجات سر و کار دارند، این امکان را می دهد تا در فصول گرم سال، با فروش آبلیمو و آبغوره، به درآمد خود بی افزایند.

نحوه عملکرد دستگاه آبغوره گیر و آبلیمو گیر

نحوه استفاده و انجام به کار دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر، بسیار ساده است. چرا که شما می توانید لیمو ها را شسته و به همراه پوست در داخل دستگاه نام برده شده بریزید.

دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر، این قابلیت را دارد تا آب و تفاله لیمو ها را از یکدیگر جدا کرده و به شما آبلیمو تازه و ۱۰۰ درصد طبیعی تحویل دهد. شما نیز می توانید آن را در بطری هایی با ظرفیت و حجم های مختلف ریخته و به مشتری عرضه کنید.

در زمان خرید دستگاه آبلیمو گیر و آبغوره گیر به نکات زیر توجه کنید

در نظر داشته باشید که در زمان خرید دستگاه آبغوره گیر و آبلیمو گیر، باید نکاتی را در نظر بگیرید. باید توجه کنید که دستگاه آبغوره گیر و آبلیمو گیر قابلیت جا به جایی آسان را برای شما داشته باشد. معمولا بیش تر دستگاه هایی که امروزه طراحی و تولید شده اند، دارای چرخ بوده و شما می توانید به راحتی آن ها را جا به جا کنید. اما در صورتی که به سراغ مدل های قدیمی تر می روید به این نکته توجه نمایید.

دقت کنید که دستگاه آبلیمو گیر و آبغوره گیر، مزه لیمو ها را پس از آب گیری تلخ مزه نکند. این مسئله می تواند کیفیت کار و خروجی شما را پایین آورده و باعث عدم جلب رضایت مشتری خواهد شد.

در زمان انتخاب و خرید‌ دستگاه آبغوره گیر و آبلیمو گیر توجه کنید که دستگاه قابلیت جدا سازی همه قطعات را داشته باشد تا شما بتوانید به راحتی هر کدام را پس از هر بار آب گیری شستشو دهید. البته لازم به ذکر است که در مدل های امروزی، کلیه قطعات دستگاه ها، قابل جدا شدن از هم می باشند. اما از آن جایی‌ که این مسئله بسیار حائز اهمیت است، در این مطلب برای شما ذکر کردیم.

مشخصات دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر

دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر، یک دستگاه چند کاره است. شما می توانید با خرید دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر در زمان استفاده آب گیری سایر میوه ها مانند انگور، انار و زرشک را نیز بگیرید. چرا که دستگاه نام برده شده، دارای توری های مختلف است که شما می توانید بسته به ابعاد و اندازه میوه های گفته شده، نوع متناسبی از آن را انتخاب نمایید.

این دستگاه آب گیری چند کاره، پس از هر بار آب گیری، تفاله و آب میوه گرفته شده را از یکدیگر جدا کرده و شما به رد کردن آب گرفته شده از صافی نخواهید داشت.

جنس بدنه دستگاه آبغوره گیر و آبلیمو گیر از استیل ضد زنگ و یا گالوانیزه رنگ کاری شده با الکترواستاتیک می باشد. توجه کنید که جنس بدنه دستگاه بسته به سایز و ظرفیت آن متغیر است.

بررسی دستگاه آبلیمو گیر و آبغوره گیر

همان طور که تا به این جای مطلب همراه ما بودید، متوجه شدید که دستگاه نام برده شده، یک دستگاه چند کاره است که شما می توانید با خرید آن، آب چند نوع میوه مختلف را‌ گرفته و برای فروش به مشتری خود ارائه دهید.

این دستگاه چند کاره، دارای توری های مختلفی است که هر کدام قابلیت جدا سازی تفاله هر یک از میوه های نام برده شده دارند. توجه کنید که در زمان استفاده باید توری مناسب را انتخاب کنید. به طور مثال برای آبغوره گیری، باید‌ توری ریز را انتخاب نمایید در صورتی برای آبلیمو گیری، می توانید توری با سوراخ هایی به نسبت درشت تر از توری آبغوره را بر روی دستگاه نصب نمایید.

جنس بدنه دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر، می تواند کارایی آن را بالا برده و همین طور به عمر مفید آن بی افزاید. دیگر نیازی نیست که نگران زنگ زدن بدنه دستگاه خود باشید.

توجه کنید که برای انتخاب دستگاه آبغوره و آبلیمو گیر با ظرفیت متناسب، می توانید از مشاورین صنعت سبزیران کمک گیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *