دستگاه آبغوره گیر صنعتی

دستگاه آبغوره گیر صنعتی

دستگاه آبغوره گیر صنعتی

دستگاه آبغوره گیر صنعتی، یک دستگاه دو کاره است که شما می توانید با استفاده از آن، آب لیمو نیز بگیرید.

دستگاه آبغوره گیر، آبغوره را به صورت کاملا طبیعی به شما تحویل داده و نیازی به هیچ گونه مواد نگهدارند ندارد. هم چنین فاقد هر گونه مواد اضافی و شیمیایی می باشد.

اگر تصمیم دارید که برای کسب و کار خود، اقدام به تهیه این دستگاه کنید، می توانید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

مشخصات دستگاه آبغوره گیر صنعتی

دستگاه آبغوره گیر صنعتی توانایی گرفتن آب غوره را در یک ساعت به مقدار ۴۰۰ کیلو گرم دارد. طول و عرض این دستگاه ۷۰ سانتی متر در ۷۰ سانتی متر می باشد. هم چنین ارتفاع آن ۱۱۸ سانتی متر است.

قطر دهانه دستگاه نام برده شده، ۴۴ سانتی متر است. وزن این دستگاه ۷۵ کیلو گرم بوده و دارای یک عدد موتور با قدرت ۲ اسب بخار می باشد. این موتور می تواند در هر دقیقه ۱۴۴۰ دو بزند.

بدنه دستگاه آبغوره گیر صنعتی، دارای رنگ الکترواستاتیک بوده و مقاومت بالایی در برابر اسیدی بودن غوره و آبلیمو دارد.

دستگاه آبغوره گیر می تواند تفاله و ضایعات را از آب غوره جدا نموده و دیگر نیازی نیست که شما محصول به دست آمده را از صافی عبور دهید.

جنس بدنه دستگاه آبغوره گیر از آلومینیوم بوده و مقاومت بسیاری زیادی در برابر مایعات و آب از خود نشان می دهد. چرا که خاصیت ضد زنگی دارد.

شما می توانید به راحتی دستگاه آبغوره گیر را شستشو دهید و کلیه قطعات آن را به سادگی تمیز کنید. در این صورت نیازی نیست که نگران آلودگی و میکروب های مواد غذایی باشید.

موتور دستگاه آبغوره گیر به صورت گیربکسی طراحی و تولید شده است. لازم به ذکر است که در زیر دستگاه آبغوره گیر، چره هایی تعبیه شده اند تا بتوانید به راحتی آن را در محیط جا به جا کنید.

معرفی دستگاه آبغوره گیر پرسی صنعتی

یکی دیگر از انواع دستگاه های آبغوره گیر، دستگه آبغوره گیری پرسی می باشد. این دستگاه طرفداران مختص به خود را داشته و با کاربری آسانی که دارد، مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته است.

دستگاه آبغوره گیر پرسی، می تواند گزینه مناسبی برای افرادی به شمار آید که می خواهند در مغازه خود، به صورت تخصصی به آبغوره گیری و آبلیمو گیری بپردازند.

چرا که این دستگاه می تواند در هر ساعت معال ۵۰۰ تا ۷۰۰ کیلو گرم آب غوره را به شما تحویل دهد.

موتور قدرتمند دستگاه آبغوره گیر پرسی باعث شده است تا نظر هر مصرف کننده ای را به خود جلب نماید. هم چنین مقومت بالایی که در برابر آب و مایعات از خود نشان داده و آن را ضد زنگ کرده است.

لازم به ذکر است که جنس بدنه دستگاه آبغوره گیر پرسی از استحکام کافی برخوردار است و در صورت برخورد با دیوار و یا سطوح دیگر، هیچ گونه خراشی بر نمی دارد.

در زمان خرید دستگاه آبغوره گیر به نکات زیر توجه کنید:

حتما در نظر بگیرید که موتور دستگاه از قدرت کافی برخوردار باشد تا بالا ترین کارایی را برای شما داشته و شما را از خرید پشیمان نکند.

یکی از نکاتی که در زمان خرید دستگاه آبغوره گیر باید به آن توجه کنید، چرخ های تعبیه شده در زیر دستگاه است. باید بدانید که چرخ ها باید تحمل وزن بالا را داشته باشند و هم چنین به راحتی بتوان دستگاه را با کمک آن ها جا به جا نمود.

ظرفیت مناسبی را از دستگاه آبغوره گیر انتخاب کنید. باید ابتدا مشخص کنید که در هر روز چه مقدار به آب غوره نیاز دارید. انتخاب ظرفیت و حجم مناسب می تواند دستگاه آبغوره گیر را برای شما به صرفه کند.

به جنس بدنه و نوع رنگ آن دقت کنید. یکی از مسائلی که در زمان خرید دستگاه آبغوره گیر بسیار حائز اهمیت است، جنس بدنه دستگاه می باشد. چرا که باید در برابر مایعات و آب و هم چنین خاصیت اسیدی لیمو، مقاومت بالایی از خود نشان دهد.

در غیر این صورت امکان دارد که پس از مدتی تغییر رنگ داده (زنگ بزند) و از ظاهر اولیه خود خارج شود.

نکاتی دیگر در مورد خرید دستگاه آبغوره گیر:

دستگاه آبغوره گیر صنعتی، قابلیت آب گیری لیمو را نیز دارا می باشد. شما می توانید با خرید یک دستگاه، به راحتی آب دو میوه را به صورت جداگانه بگیرید.

در صورتی که می خواهید در وقت خود صرفه جویی کنید، حتما توجه داشته باشید که دستگاه آبغوره گیر دارای فیلتر تفاله گیر باشد.

در این صورت دیگر نیازی نیست که پس از هر بار آبغوره گیری، محصول به دست آمده را از صافی عبور دهید.

در صورتی که برای خرید مردد هستید، می توانید با مشاورین صنعت سبز ایران در تماس باشید و از این گروه متخصص در خواست راهنمایی کنید.

توجه داشته باشید که باید دستگاهی به صرفه و کارآمد را برای کسب و کار خود خریداری کنید. در غیر این صورت از خرید خود پشیمان خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *