دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

دستگاه آبغوره گیر صنعتی

آب گوجه چیست ؟

گوجه یکی از مواردی می باشد که استفاده از آن و آب گوجه میتواند برای سلامتی افراد بسیار مناسب می باشد در واقع آب گوجه فرنگی به دلیل ویتامین آ بسیار گزینه ای مناسب برای چشم می باشد یعنی افرادی که دارای ضعیفی چشم می باشند میتوانند از این ماده غذایی استفاده نمایند. آب گوجه فرنگی برای ساخت ایمنی و سلامت بدن بسیار مناسب می باشد.

اما برای آب گیری این ماده بسیار مغذی باید بتوانید به نوعی آن را آب گیری نمایید که به طعم و مزه آن آسیبی وارد نشود در واقع یکی از مواردی که میتوان گفت دارای حساسیت بالایی می باشد تخم های گوجه است که در صورت مخلوط شدن با آب گوجه میتواند مزه آن را تلخ نماید.

در صورتی که بخواهید از این آب گوجه برای تهیه رب گوجه فرنگی استفاده نمایید این امکان وجود دارد که این تخم ها رب شما را کاملا تلخ نموده و رنگ رب را به سیاه بیشتر نزدیک می نماید. کارخانه های صنعتی در واقع نمیتوانند به راحتی میزان بالایی گوجه را آب گیری نمایند پس در نتیجه نیاز به داشتن یک دستگاه آب گیری با کیفیت و مناسب را داشته باشند در نتیجه میتوانند بهترین رب را از این دستگاه بدست آورید.

Atkinson Tomato    More Heirloom Organic Non GMO Vegetable Fruit Herb Flower Garden Seeds at 395x400 - دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

این دستگاه به عنوان یکی از بهترین گزینه هایی می باشد که میتوانید برای استفاده در موارد مصرفی با حجم بالا از آن استفاده نمایید. دستگاه آب گوجه گیری صنعتی نیز دارای انواع مختلف و دارای کاربرد ها و قیمت های مختلفی می باشد پس برای خرید آن میتوانید با یک مطالعه ی ساده در رابطه با کلیه موارد اطلاعاتی را داشته باشید پس در نتیجه اگر میخواهید در این رابطه مواردی را بدانید و در رابطه با قیمت ها اطلاعاتی را به دست آورید با ما در ادامه همراه باشید.

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی در بازار دارای برند های زیادی می باشد و در واقع میتوان گفت برای خرید دستگاه آب گوجه گیری باید بتوانید به برند و خدمات پس از فروش و یا همان گارانتی دقت بالایی داشته باشید.

گارانتی میتواند این را تضمین نمایید که شما در صورتی که بخواهید برای مدتی از این دستگاه استفاده نمایید تا مدت معلومی را برای شما تایم می دهند تا شما این دستگاه را تست نمایید و در صورتی که این دستگاه دارای ایرادی باشد بتوانید به راحتی این دستگاه را تعویض و یا تعمیر نمایید.

Big Beef Tomato - دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

انواع مدل های دستگاه های صنعتی

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی در واقع میتوان گفت دارای دو مدل دستگاه آب گوجه گیری رنده ای و ضربه ای تقسیم شده است و هر کدام از این دو دارای کاربرد ها و مزایایی می باشد.

دستگاه آب گوجه گیری رنده ای در واقع به دلیل اینکه دارای مخزن جدا کننده نمی باشد میتوان گفت تخم گوجه را نیز با پوست آن مخلوط می نماید پس در نتیجه این دستگاه مناسب نمی باشد به دلیل اینکه این دستگاه بسیار ساده می باشد به همین دلیل برای مصارف صنعتی به هیچ عنوان پیشنهاد نمی شود.

برای مصارف صنعتی در واقع تنها چیزی که میتوان گفت برای مصارف صنعتی بسیار مناسب می باشد زیرا این دستگاه این قابلیت را دارد که میتوانید گوجه ها را از پوست و تخم سوا نماید به همین  دلیل مزه و طعم رب شما را کاملا خوش طعم مینماید. برای خرید دستگاه آب گوجه گیری صنعتی باید بتوانید به مواردی که در بالا تر به آن اشاره شد توجه نمایید.

دستگاه  آب گوجه گیری صنعتی رنده ای 

این دستگاه همان طور که در بالا بیان شد دستگاه ساده ای می باشد پس در که این توان را ندارد که پوست گوجه را از تخم های آن سوا نماید پس در نتیجه میتوان گفت اگر بخواهید از این آب برای ساخت رب استفاده نمایید رب شما طعم دلچسبی نداشته و به رنگ سیاه خواهد شد. این مدل دستگاه ها برای مصارف صنعتی نیست و در واقع دارای محدودیت می باشد و همان طور که میدانید دارای برند های مختلفی می باشد پس در نتیجه به نوع برند نیز بسیار دقت نمایید.

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی ضربه ای 

همان طور که از نام آن پیداست این نوع از دستگاه ها در واقع میتوان گفت یکی از بهترین گزینه هایی می باشد که در موارد صنعتی بسیار کاربردی می باشد. دستگاه آب گوجه گیری صنعتی ضربه ای در واقع این امکان را دارد که میتوانید با استفاده از آن پوست گوجه و تخم آن را از آب آن سوا نماید و در این صورت رب شما بسیار خوش رنگ و زیبا خواهد شد .

شرکت صنعت سبز ارائه دهنده یکی از بهترین و با کیفیت ترین دستگاه های آب گوجه گیری می باشد برای خرید میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید کارشناسان ما در کم ترین زمان ممکن مشاوره های قبل خرید به شما ارائه میدهیم.ما با کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشیم.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *