سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران

سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران برای خدمت رسانی بهتر براین باور می باشد که بهعالی ترین سبزی خردکن بشقابی با ارزان ترین  قیمت را برای خرید سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران  فراهم نموده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران  به لینک زیر مراجعه نماید.

فروش سبزی خردکن بشقابی سایز ۶۰

IMG 20221024 172314 439 535x400 - سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران
سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران

قیمت سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران

سبزی خردکن صنعتی سبزی خردکن صنعتی بیشتر در رستوران ها، تهیه غذا، هتل ها، بیمارستان ها، رستوران ها، تالارها، صنایع غذایی آماده، سبزی فروشی ها و … استفاده می شود. از ویژگی های این محصول می توان به تیغه های فولادی تیز، بدنه استیل ضد زنگ اشاره کرد. انواع سبزی خردکن صنعتی سبزی خردکن های صنعتی به انواع بشقاب و سطلی تقسیم می شوند، سبزی خردکن ها در اندازه ها و ظرفیت های مختلف به صورت سبزی خردکن بزرگ، کوچک و نیمه صنعتی تولید می شوند. گروه تولیدی صنعت سبز ایران ابتکار این محصول را در مدل های زیر تولید و عرضه می کند. سبزی خردکن بشقاب ۶۰  سبزی خردکن بشقاب ۷۰  بشقاب سبزی خردکن  سوراخ سطل سبزی خردکن

سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران براساس سایز دهنه می باشد جهت کسب قیمت با مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

آقای آشتیانی :۰۹۱۲۵۳۶۲۰۸۰

 

IMG ۲۰۲۲۰۶۰۲ ۱۴۴۵۲۵ 535x400 - سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران
قیمت سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران

فروش سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران

از آنجایی که هدف گروه صنعت سبز ایران جلب رضایت مشتریان و تولید محصولات با کیفیت می باشد، این گروه با عرضه انواع سبزی خردکن بشقابیبا کیفیت خوب و قیمت مناسب توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. ارائه تیغه یدکی، مشاوره خرید، گارانتی و خدمات پس از فروش از دیگر مزایای خرید از صنعت سبز ایران است.

دستگاه سبزی خردکن بشقابی صنعتی

دستگاه سبزی خرد کن از لوازم فراهم سازی اول مواد غذایی مهم و کاربردی میباشد که در مرکز ها ی غذای صنعتی و بزرگ  به کار گرفته میشود. این دستگاه ها می‌توانند در وقتی معدود مقادیر متعددی از سبزی را خرد  و مهیا طبخ نمایند.

گونه های دستگاه سبزی خرد کن

سبزی خردکن سطلی

سبزی خرد بشقابی

در شرایط کلی دستگاه‌های سبزی خرد کن، به دو گونه مهم دستگاه سبزی خرد کن خانه و دستگاه سبزی خرد کن صنعتی تقسیم می شوند. دستگاه سبزی خرد کن صنعتی دارنده قدرت فراتر و همینطور ظرفیت بیشتری نسبت به دستگاه سبزی خرد کن خانگی می باشند.  بدنه این دستگاه های بایستی استیل و ضد زنگ باشند. از این دستگاه به جز خرد کردن سبزی می‌شه برای خرد نمودن  کلم، خرد کردن هویج ، خرد نمودن کرفس و … بهره برد.

سبزی خرد کن سطلی

سبزی خرد کن سطلی به صورت سطل بزرگ استیل می‌باشند که در زیر تیغه هایی برای کوچک کردن سبزی دارا هستند. این سبک دستگاه میتواند مقادیر متعددی سبزی را در زمان معدودی خرد نماید.

دستگاه سبزی خرد کن بشقابی

دستگاه های بشقابی از پیاده سازی سینی مانند برای خرد کردن سبزی به کار گیری می نمایند. معمولا قدرت تولیدی این دستگاه ها کمتر از دستگاه سطلی میباشد ولی دقت خرد کردن این دستگاه ها فراتر بوده و میتوانند سبزی ها را با با کیفیت خرد نمایند.
قیمت سبزی خرد کن کن صنعتی در صنعت سبز ایران

 

خرید سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران

 

برای خرید سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران (دستگاه سبزی خرد سطلی و سبزی خردکن بشقابی) می توانید به شماره تماس۰۹۱۲۵۳۶۲۰۸۰ به صورت مستقیم تماس حاصل فرمایید.

سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران در دهانه های مختلف ساخته میشود  اما سایز ۶۰ معمولا در  رستوران ها استفاده میشود. دستگاه سبزی خرد کن بشقابی ۴۰۰ کیلو سبزی را با بهترین کیفیت آماده میکند .

سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران با قیمت مناسب برای شما مشتریان گرامی به فروش می رسد.
سبزی خردکن بشقابی در دهانه های مختلف برای خریداران ساخته میشود.

سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران آقای آشتیانی :۰۹۱۲۵۳۶۲۰۸۰

جهت استعلام قیمت سبزی خردکن بشقابی صنعت سبز ایران تماس بگیرید .

آرزوی موفقیت برای شما.