سبزی خرد کن سطلی

سبزی خرد کن سطلی

سبزی خرد کن سطلی

شرکت صنعت سبز ایران در زمینه فروش سبزی خرد کن سطلی در ایران با قیمت مناسب در سراسر ایران بفعالیت میکند و بهترین لیست قیمت سبزی خرد کن سطلی را می توانید از شرکت صنعت سبز ایران بخواهید.

برای  استعلام قیمت سبزی خرد کن سطلی و خرید سبزی خرد کن سطلی با کارشناسان فروش صنعت سبز ایران تماس حاصل فرمایید.

سبزی خرد کن سطلی به عنوان یکی از پر کارآمد ترین لوازم و وسایل در خانه ها و همین طور کسب و کار های خانگی به شمار می آیند. چرا که از این محصول تنوع زیادی در ظرفیت وجود داشته و هر شخصی می تواند ظرفیت مورد نیاز خود را تهیه کند.

لازم به ذکر است که این دستگاه سبزی خرد کن دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.

مشخصات و ویژگی های سبزی خرد کن سطلی

همان طور که از نام این دستگاه سبزی خرد کن مشخص است، ظاهری سطل مانند داشته و از آن جایی که ابعاد و اندازه های مختلفی دارد، شما می توانید از کوچک ترین تا بزرگ ترین آن را تهیه نمایید.

هم چنین اگر به سراغ ظرفیت های کم تر مانند ۲ کیلو گرمی بروید، می توانید با در نظر گرفتن چثه کوچکی که دارد، به راحتی آن را در هر کابینتی جای دهید.

این دستگاه سبزی خرد کن در ابعاد و ظرفیت های بیش تر و بزرگ تر، گزینه مناسبی برای هتل ها و آشپزخانه های غذا خوری به شمار می آید.

هم چنین لازم به ذکر است که این دستگاه سبزی خرد کن در رده سبزی خرد کن های صنعتی قرار گرفته و شما باید در زمان خرید به شاخص های بازدهی و همین طور ظرفیت آن توجه نمایید.

51 - سبزی خرد کن سطلی
مشخصات و ویژگی های دستگاه سبزی خرد کن سطلی

در ادامه توضیحات بیش تری در مورد خرید دستگاه سبزی خرد کن سطلی به شما خواهیم داد.

از آن جایی که این دستگاه سبزی خرد کن در مدل ها و ظرفیت های مختلفی نسبت به سبزی خرد کن بشقابی تولید شده است، از محبوبیت بیش تری در بین مصرف کنندگان برخوردار می باشد.

مشخصات ظاهری دستگاه سبزی خرد کن

این دستگاه سبزی خرد کن، دارای ظرفی سطلی شکل است که به شما این امکان را می دهد تا انواع سبزیجات را در داخل آن ریخته، سپس درب آن را بگذارید و دستگاه را روشن نمایید.

همین طور تیغه سبزی خرد کن دقیقا در وسط این دستگاه تعبیه شده است و به صورت کاملا یکنواخت سبزیجات را خرد و یکدست می نماید.

از سایر مشخصات ظاهری دستگاه سبزی خرد کن می توانید به نمونه های رومیزی و همین طور چرخ دار آن اشاره کنیم.

البته این که محصولی که شما انتخاب می کنیم دارای چرخ می باشد و یا رومیزی است، کاملا به ظرفیت آن بستگی دارد.

چرا که این دستگاه سبزی خرد کن، در مدل های کم تر از ۵ کیلو گرم، به صورت رومیزی بوده و فاقد چرخ می باشند.

وزنی قابل تحمل داشته و شما می توانید بدون هیچ گونه زحمتی آن را جا به جا کنید. در صورتی که مدل هایب با ظرفیت بیش از ۵ کیلو گرم، دارای چرخ بوده و نسبتا وزنی سنگین دارند.

به طور کلی جنس بدنه و تیغه دستگاه سبزی خرد کن سطلی، از استیل ضد زنگ است. شما می توانید در جهت اطمینان خاطر خود، در زمان خرید آهنربا به همراه داشته باشید و با نزدیک کردن آن به بدنه، متوجه خلوص استیل آن بشوید.

در زمان خرید دستگاه سبزی خرد کن سطلی به این نکات توجه کنید:

رعایت اصول و نکات مهم در زمان خرید می تواند به شما کمک کند تا پس از تهیه نمودن این محصول، احساس رضایت داشته باشید و از خرید خود پشیمان نشوید. توجه داشته باشید که گروه صنعت سبز ایران به شما کمک خواهد کرد تا متناسب ترین دستگاه سبزی خرد کن را برای خود خریداری نمایید.

ظرفیت مناسب را خریداری کنید.

از جمله نکات حائز اهمیت در زمان خرید دستگاه سبزی خرد کن، انتخاب ظرفیت مناسب و کارآمد برای شما است.

به طور مثال اگر می خواهید این محصول را در خانه و برای یک خانواده چند نفره مورد استفاده قرار دهید، بهتر است به سراغ مدل های رومیزی و با ظرفیت زیر ۵ کیلو گرم بروید.

اما در صورتی که برای یک آشپزخانه و یا هتل تصمیم دارید دستگاه سبزی خرد کن خریداری کنید، به شما مدل هایی با ظرفیت بیش از ۵ کیلو گرم را پیشنهاد می دهیم.

به جنس بدنه و تیغه توجه کنید.

عموما دستگاه های سبزی خرد کن، از جنس استیل ضد زنگ می باشند. اما شما در زمان خرید حتما از جنس بدنه و تیغه آن اطمینان خاطر کسب کنید.

52 400x400 - سبزی خرد کن سطلی
در زمان خرید دستگاه سبزی خرد کن سطلی به این نکات توجه کنید

به قدرت موتور توجه کنید.

حتما از فروشنده بخواهید تا قدرت موتور را به طور کامل برای شما توضیح دهد. در صورتی که می خواهید دستگاه سبزی خرد کن با ظرفیت بیش از ۵ کیلو گرم بخرید، باید به قدرت موتور آن توجه کنید تا توانایی خرد کردن این حجم از سبزیجات را داشته باشد.

دستگاهی با قابلیت نظافت راحت خریداری کنید.

بهتر است در زمان خرید باز شوندگی تمامی قطعات دستگاه سبزی خرد کن را بررسی کنید. چرا که ماندن سبزیجات در بین درز ها باعث فشاد و انتشار بوی نامطبوع خواهد شد.

توجه داشته باشید که باید تمامی قطعات دستگاه که در مجاورت سبزیجات خرد شده قرار می گیرند، به راحتی باز شده، تمیز شوند و مجدد به آسانی در جای خود قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *