سبزی خرد کن صنعتی

سبزی خرد کن صنعتی

سبزی خرد کن صنعتی

سبزی خردکن صنعتی برای آشپزخانه های بزرگ لازم است و همچنین این سبزی خردکن باید بهترین کیفیت خرد کردن را داشته باشد برای اطلاعات بیشتر و نحوه خرید سبزی خردکن با ما تماس بگیرید.

سبزی خرد کن صنعتی ، کارکرد این سبزی خرد کن صنعتی بسیار عالی می باشد اگر شما به دنبال شرکت معتبری هستید که سبزی خرد کن صنعتی و انواع دستگاه خردکن ارزان قیمت و با کیفیت عرضه کند قطعا بهترین انتخاب صنعت سبز ایران است. خرید سبزی خرد کن صنعتی آن را با اعتماد با ما برای خود رقم بزنید و هم اکنون جهت مشاوره در این زمینه با ما در ارتباط باشید. .

 

دستگاه های سبزی خرد کن به طور کلی دارای دو مدل بشقابی و سطلی می باشند که نوع بشقابی آن به عنوان دستگاه سبزی خرد کن صنعتی نیز شناخته می شود.

اگر جزو افرادی هستید که اطلاعات کافی در مورد دستگاه های سبزی خرد کن و نوع عملکرد آن ها ندارید، به شما توصیه می کنیم این مطلب را که توسط مشاورین صنعت سبز ایران جمع آوری شده است را، از دست ندهید.

چرا که علاوه بر آشنایی با نحوه عملکرد دستگاه های سبزی خرد کن در دو مدل مختلف، راهنمای خریدی را برای شما آورده ایم تا در زمان تهیه کردن دستگاه سبزی خرد کن صنعتی بتوانید انتخاب راحتی داشته باشید.

دستگاه سبزی خرد کن چیست؟

به طور کلی دستگاه سبزی خرد کن دارای یک تیغه و بدنه است که ظرفیت های مختلفی از آن در دو مدل بشقابی و سطلی تولید شده است.

لازم به ذکر است که هر کدام دارای محفظه ای هستند تا شما سبزی ها و انواع سبزیجات را در داخل آن ها بریزید و سپس دستگاه سبزی خرد کن به کمک تیغه تعبیه شده در داخل خود، سبزی ها را به مقدار دلخواه شما خرد کند.

معرفی دستگاه سبزی خرد کن صنعتی

امروزه تکنولوژی توانسته است تاثیر چشم گیری بر روی تمام ابعاد زندگی ما بگذارد و ما را به سمت سرعت عمل بیش تر و راحتی در انجام کار ها سوق دهد.

از این تکنولوژی، دستگاه های سبزی خرد کن نیز عقب نمانده اند و هر روز آپدیت تر و به روز تر شده اند. تا افرادی که قصد استفاده از آن ها را دارند بتوانند خرد کردن سبزی را با سرعت بیش تری انجام دهند.

این دستگاه سبزی خرد کن، در دو نوع سطلی و بشقابی در دسترس مصرف کنندگان می باشد که دارای ظرفیت های مختلفی است.

این نوع از دستگاه های سبزی خرد کن می توانند حجم زیادی از سبزی ها را برای شما خرد کنند و دیگر نیازی نیست که وقت خود را صرف خرد کردن سبزی ها با استفاده از چاقو کنید.

هم چنین خیلی از افراد امروزه روی به مشاغل خانگی آورده اند و خرید دستگاه سبزی خرد کن صنعتی می تواند گزینه مناسبی برای آن ها باشد.

چرا که علاوه بر بیش تر شدن سرعت انجام کار، می توانند پاسخگوی مشتریان بیش تری باشند و درآمد خود را افزایش دهند.

کاربرد دستگاه سبزی خرد کن

دستگاه سبزی خرد کن صنعتی، از آن جایی که دارای ظرفیتی بیش از ۵ کیلو گرم می باشد، می تواند گزینه مناسبی برای استفاده در اماکن بزرگ مانند عنل، رستوران، بیمارستان، دانشگاه، سازمان های دولتی و مجموعه هایی با پرسنل زیاد به شمار آید.

همین طور برای مغازه ها و فروشگاه هایی خدمات فروش سبزی را ارائه می دهند، می تواند گزینه مناسبی به شمار آید تا به کسب درآمد بیش تری برسند.

به طور کلی راه اندازی یک مجموعه که منبع درآمد آن سبزی خرد کردن باشد می تواند از راه اندازی هر شغل و کسب و کار دیگری مقرون به صرفه و ارزان تر باشد!

تفاوت دستگاه سبزی خرد کن بشقابی و دستگاه سبزی خرد کن سطلی

همان طور که پیش تر گفتیم، دستگاه سبزی خرد کن صنعتی دارای دو مدل بشقابی و سطلی است که در ادامه به بررسی تفاوت های آن ها پرداخته ایم:

تیغه

دستگاه سبزی خرد کن بشقابی به طور کلی دارای ۳ تیغه است در صورتی که دستگاه سبزی خرد کن سطلی در دو مدل ۲ تیغه و ۴ تیغه موجود می باشد.

ابعاد

دستگاه سبزی خرد کن سطلی به نسبت دستگاه سبزی خرد کن بشقابی فضای کم تری را اشغال می کند. هم چنین دارای ابعاد و اندازه های مختلف است که کاملا به ظرفیت آن بستگی دارد.

اگر جزو افرادی هستید که با کمبود فضا و جا مواجه هستید، بهتر است به سراغ دستگاه سبزی خرد کن بشقابی نروید!

عملکرد تیغه

سبزی هایی که توسط دستگاه سبزی خرد کن بشقابی خرد می شوند، بی شباهت به خرد کردن سبزی ها با چاقو نمی باشند. چرا که تیغه های دستگاه سبزی خرد کن بشقابی به صورت عمودی در دستگاه کار می کند.

اما در دستگاه سبزی خرد کن سطلی، تیغه ها در کف دستگاه قرار گرفته اند و عملکرد هلی کوپتری داشته و با چرخشی که دارند سبزی ها را خرد می نمایند.

موتور

موتور دستگاه سبزی خرد کن بشقابی به صورت گیر بکسی و بین ۱ تا ۴ اسب بخار قدرت دارد. در صورتی که موتور دستگاه سبزی خرد کن سطلی، تسمه ای بوده و با در نظر گرفتن ابعاد و اندازه آن، قدرت موتور بین ۲۲۰ وات تا ۱ اسب بخار می باشد.

قیمت

دستگاه سبزی خرد کن سطلی به نسبت دستگاه سبزی خرد کن بشقابی، قیمت کم تری دارد. چرا که دستگاه سبزی خرد کن بشقابی بر اساس قدرت موتور، سایز قطر بشقاب، جنس تیغه، جنس بدنه و کیفیت گیربکس قیمت گذاری می شود.

پیش از خرید دستگاه سبزی خرد کن صنعتی به این نکات توجه کنید:

  • جنس بدنه
  • جنس سینی در دستگاه سبزی خرد کن بشقابی
  • ضخامت ورق استفاده شده در ساخت بدنه دستگاه
  • دور و قدرت موتور
  • برق مصرفی دستگاه
  • وجود چرخ برای جا به جایی آسان تر
  • ابعاد و اندازه دستگاه سبزی خرد کن
  • مقدار و میزان لرزش دستگاه در زمان استفاده

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *