قیمت دستگاه آب گوجه گیر

60000000 1 - قیمت دستگاه آب گوجه گیر

قیمت دستگاه آب گوجه گیر

قیمت دستگاه آب گوجه گیر، یکی از دغدغه های مصرف کنندگان است که در زمان خرید با آن رو به رو می شوند. از این رو صنعت سبز ایران تصمیم گرفته است تا در مورد قیمت انواع دستگاه های آب گوجه گیر صحبت کند تا در زمان خرید بتوانید بسته به بودجه خود دستگاه آب گوجه گیر را خریداری نمایید.

دستگاه آب گوجه گیر چیست و چه کاربردی دارد؟

یکی از دستگاه های پر کاربرد آب گیری، دستگاه آب گوجه گیر می باشد. این دستگاه برای درست نمودن رب و یا طبخ انواع غذا ها که با استفاده از آب گوجه صورت می پذیرند، کاملا مناسب و کارآمد است.

دستگاه آب گوجه گیر بر اساس کاربرد و مصرف های مختلفی که دارد، در ظرفیت های گوناگون تولید شده است. شما می توانید به راحتی دستگاه آب گوجه گیر صنعتی، آب گوجه گیر خانگی و آب گوجه گیر مغازه ای را در بازار مشاهده نمایید.

انواع دستگاه های آب گوجه گیر

دستگاه آب گوجه گیر را، با نام دستگاه رب گیری نیز می شناسند. این محصول به طور کلی دارای دو مدل است که در دو نوع کاربری مختلف در بازار موجود می باشد. این که شما کدام مدل را خریداری کنید، بستگی به نوع نیاز و کاربری راحت تر آن برای شما دارد.

دستگاه آب گوجه گیر رنده ای

دستگاه آب گوجه گیر رنده ای، این قابلیت را دارد تا پوست و تخم را هم زمان در زمان آب گیری گوجه له نماید. زمانی که به شما خروجی را تحویل دهد، آب گوجه به دست آمده ترکیبی از پوست، تخم و گوشت گوجه فرنگی می باشد.

تیغه های دستگاه آب گوجه گیر رنده ای، از قدرت بسیار زیادی برخورادر است تا بتواند به طور کامل پوست و تخم را له کرده و به آب گوجه تبدیل کند.

دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای

دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای، به این صورت کار می کند که ابتدا گوجه فرنگی ها را به شکل نصفه خرد می نماید. سپس با کمک صافی و پوست کن تعبیه شده بر روی دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای، پوست و تخم گوجه فرنگی ها را از گوشت آن جدا می نماید و در آخر گوشت له شده گوجه فرنگی را به شما تحویل می دهد.

مقایسه دستگاه آب گوجه گیر رنده ای و آب گوجه گیر ضربه ای

بعضی از افراد از پوست و تخم گوجه فرنگی به دست آمده، برای استفاده و طعم دهی در بعضی از اسانس ها استفاده می کنند. در واقع به طور کلی دور ریز نخواهند داشت. به همین خاطر دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای را به دستگاه آب گوجه گیر رنده ای ترجیح می دهند.

اگر بخواهیم به مقایسه دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای و دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای در یک نگاه جمع بندی کنیم، دستگاه آب گوجه گیر ضربه ای خیلی بهتر و کارآمد تر از دستگاه آب گوجه گیر رنده ای است. اما اگر جزو افرادی هستید که از تخم و پوست گوجه فرنگی استفاده ای ندارید و می خواهید بدون هیچ گونه دور ریزی از گوجه فرنگی ها استفاده نمایید، به شما خرید دستگاه آب گوجه گیر رنده ای را پیشنهاد می دهیم.

قیمت دستگاه آب گوجه گیر چقدر است؟

قیمت دستگاه آب گوجه گیر کاملا بستگی بهظرفیت و نوع کاربری آن دارد. از این رو نمی توان به طور واضح در مورد قیمت دستگاه آب گوجه گیر صحبت کنیم و بازه قیمتی مشخصی را برای آن در نظر بگیریم. در صورتی که می خواهید دستگاه آب گوجه گیر مقرون به صرفه و همین طور کارآمدی را برای کسب و کار خود تهیه کنید، به شما توصیه می کنیم که حتما با کارشناسان صنعت سبز ایران مشورت نمایید.

نکاتی مهم در زمان خرید دستگاه آب گوجه گیر

ظرفیت مناسب را برای دستگاه آب گوجه گیر انتخاب کنید. تعیین کننده ظرفیت مناسب، میزان مصرف شما از آب گوجه فرنگی در روز می باشد. به طور مثال اگر برای یک آشپزخانه و یا رستوران می خواهید دستگاه آب گوجه گیر تهیه کنید، حتما به سراغ ظرفیت های بالا بروید.

به جنس بدنه دقت کنید. بهتر است به سراغ دستگاه های آب گوجه گیر بروید که جنس بدنه آن ها از استیل ضد زنگ باشد. تا پس از مدتی استفاده، دچار زنگ زدگی نشوند. لازم به ذکر است که بدنه به طور کامل با مواد غذایی مانند گوجه فرنگی در تماس است و در صورت مرغوب نبودن می تواند باعث بیماری شود.

به جا به جایی دستگاه آب گوجه گیر فکر کنید. توجه داشته باشید که به سراغ دستگاه هایی بروید که دارای چرخ باشند تا بتوانید در صورت لزوم آن ها را جا به جا کنید و برای شما ایجاد زحمت و دردسر نکند.

ابعاد مناسبی از دستگاه آب گوجه گیر را خریداری کنید. ابعاد دستگاه نام برده شده بسته به ظرفیتی که دارد متغیر است. حتما پیش از خرید دستگاه آب گوجه گیر، محل قرار گیری آن را مشخص کنید تا ابعاد مناسبی را تهیه نمایید.

لازم به ذکر است که هر یک از موارد گفته شده بر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیر تاثیر گذار هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *